Božićni koncert u PPO-u Belveder

Glazbeno obiteljski sastav, trio Veljak održao je u našem vrtiću prigodni Božićni koncert. Kontrabasist gops. Valter Veljak sa svojim kćerima, violinisticama Majom i Natašom Veljak, uljepšali su svojim nastupom i neposrednošću ovo predblagdansko vrijeme, a djeca su imala priliku uživati u vrhunskim djelima klasične glazbe i na kraju zajedno zapjevati neizostavne „Zvončiće“. Nadamo se ponovnom susretu!

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Il trio Veljak si è esibito in un concerto di Natale e ha arricchito così questi giorni solenni nella nostrta scuola dell’ infanzia. Il papa Valter al contrabasso e le figlie Maja e Nataša al violino hanno fatto conoscere ai nostril bambini i brani più conosciuti della musica classica. Infine, tutti insieme abbiamo cantato gli immancabili “ Campanellini”.

Speriamo ad un prossimo incontro!