CPO POTOK/PPO PODMURVICE - VAŽNA OBAVIJEST ZA RODITELJE

 

CPO POTOK – PPO PODMURVICE

 

V A Ž N A  O B A V I J E S T   Z A  R O D I T E LJ E

Poštovani roditelji,

 

s iznimnim Vas zadovoljstvom obavještavamo da će PPO Podmurvice od 5. studenog 2018. godine ponovno otvoriti svoja vrata djeci i roditeljima te će se od toga dana odgojno-obrazovni rad odvijati prema uobičajenom rasporedu. Naime,  glavnina je radova vezanih uz energetsku obnovu objekta završena, a posebice se to odnosi na krovište vrtića.

Htjeli bismo Vam se zahvaliti na iskazanoj suradnji i strpljivosti. I nadalje molimo za razumijevanje jer će dio prostora parkirališta do daljnjega biti izvan funkcije.

 

                                              

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Uprava Dječjeg vrtića Rijeka