Dani Erasmusa u CPO-u Maestral

Djeca i djelatnici CPO-a Maestral 12.10.2023. nizom aktivnosti obilježili su Dane Erasmusa, godišnju manifestaciju kojom se u cijelom svijetu istovremeno obilježava uspjeh programa Erasmus+. U sklopu Dana Erasmusa već sedam godina održavaju se razni događaji diljem cijele Hrvatske s ciljem predstavljanja Erasmus+ projekata i rezultata.

Aktivnosti održane u CPO-u Maestral upisane su i na međunarodnu kartu događaja koja se može pronaći na mrežnoj stranici Agencije za mobilnost i programe EU.

Manifestacija Dani Erasmusa u Maestralu okupila je osam djelatnika i djecu iz tri vrtićke i jedne jasličke skupine, a odvijala se na dvije lokacije, u PPO-ima Belveder i Maestral. Aktivnosti su bile raznolike, likovne aktivnosti, prezentacija naučenih tehnika rada s djecom, razmjena iskustava s mobilnosti, izvođenje pjesmica i likovna izložba.

Svi sudionici će nastaviti raditi na projektima i primjenjivati naučeno u svom radu.