"Divlja noć" u "Brdu kulture" - 11. lipnja 2021., Park Nikole Hosta i Prirodoslovni muzej Rijeka

Poštovani,
Brdo kulture poziva na program na brdu, u urbanom središtu Rijeke, u kojem kulture zaista ne nedostaje! Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka inicirao je višednevni program ustanova u kulturi koje djeluju u njihovom neposrednom okruženju. Koje kulturne sadržaje možete pronaći u organizaciji inicijatora te partnera - Državnog arhiva u RijeciHrvatskog kulturnog domaGalerije Poneštrica i našeg, Prirodoslovnog muzeja Rijeka, pročitajte na niže navedenoj poveznici. U nastavku pozivamo na atraktivnu Divlju noć. Brdo vas očekuje...

Divlja noć je vođeno zvučno-scensko događanje koje će vas kroz noćnu šetnju Parkom Nikole Hosta odvesti u upoznavanje divljih životinja aktivnih noću. Otkrit ćemo zašto su uopće neke životinje aktivne noću, kako se i zašto glasaju, na koji način proizvode zvukove i slično.
Parkom će vas voditi tim stručnih djelatnika Prirodoslovnog muzeja Rijeka. 

  • program se odvija u Parku Nikole Hosta i u vrtu Muzeja, 11. lipnja 2021., s početkom u 21.00 sat
  • namijenjen je svim dobnim skupinama (uz male istraživače je obavezna pratnja njihovih odraslih istraživača)
  • sudjelovanje u programu je besplatno
  • s obzirom na ograničen broj slobodnih mjesta (ukupno 25 osoba), potrebno je izvršiti rezervaciju na e-mail edukacija@prirodoslovni.com. Prijavu putem elektronske pošte možete izvršiti klikom na gumb PRIJAVA Divlja noć
  • u slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, program se otkazuje
  • događanje se odvija u skladu s propisanim mjerama u uvjetima epidemije COVID-19

autori i voditelji: djelatnici Prirodoslovnog muzeja Rijeka

NAPOMENE:

  • molimo da prijave izvršite ponaosob, zbog ograničenog broja mjesta uslijed izvođenja programa u uvjetima epidemije COVID-19
  • prilikom prijave, molimo da se izjasnite oko suglasnosti za fotografiranje: korisnik je/nije suglasan da se fotografije snimljene u sklopu projekta Divlja noć objavljuju na web stranicama Muzeja i Primorsko-goranske županije te u drugim oblicima javnog informiranja (dnevni tisak, letci, plakati, društvene mreže) u svrhu dokumentiranja i promocije programa Prirodoslovnog muzeja Rijeka

Sudionici Divlje noći imaju besplatan ulaz u Muzej. Dobrodošli!

PRIJAVA Divlja noć

PROGRAM Brdo kulture - poveznica