Dječji festival Tobogan - aktivne ferije za djecu

Treći po redu Dječji festival Tobogan - aktivne ferije za djecu održati će se ove godine u razdoblju od 26. lipnja do 10. srpnja. Festival uključuje radionice, predstave, glazbene programe, urbane šetnje, knjiške igre, projekcije filmova, igranje videoigara, plesnjake i druge sadržaje primjerene djeci, ali i svima onima koji žele provesti aktivni početak najboljih ljetnih praznika. Lokacije su brojne: od gradskih parkova i trgova do školskih dvorišta.
Program nastaje zajedničkim trudom i radom ovih organizacija: Art-kino, Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Gradska knjižnica Rijeka, Muzej moderne i suvremene umjetnosti, Vijeće mladih Benčić i RIJEKA 2020 d.o.o.

Svi programi Festivala Tobogan besplatni su, ali nekada je potrebno i prijaviti se za sudjelovanje.

Više detalja možete pronaći na https://rijeka2020.eu/projekti/tobogan/