IZLOŽBA DJEČJIH LIKOVNIH RADOVA POVODOM 23. EDUKATIVNO-MUZEJSKE AKCIJE „LAĐA“

Hrvatski školski muzej u Zagrebu priredio je izložbu likovnih radova na danu temu – Kamo plovi ovaj brod? Nositelj teme i čitave akcije je Gradski muzej Karlovac, a sve sudionike akcije povezala je jedna riječ – Lađa. Vrlo zanimljiva i široka tema zainteresirala je mnoge odgojno-obrazovne institucije iz čitave Hrvatske, pa je na likovni natječaj pristiglo čak 2700 likovnih radova raznih dobnih skupina. Stručno povjerenstvo odabralo je 150 najboljih za izložbu, a od toga se 24 odnosi na predškolski uzrast.

Ponosni smo što je likovni rad naše polaznice iz CPO-a Maestral/ PPO Delfin izabran u najboljih 24 i zaslužio svoje mjesto na izložbi. Svečana dodjela pohvalnica održana je 17. svibnja 2018. u Hrvatskom školskom muzeju uoči Međunarodnog dana muzeja.