LUMS - Likovnom umjetnošću mijenjamo svijet

Dana 15. svibnja 2018. održano je svečano otvorenje izložbe likovnih radova djece i mladeži u Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskog primorja u Rijeci na temu „Put prema nebu“. Organizatori manifestacije pod nazivom Likovnom umjetnošću mijenjamo svijet su Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci i Primorsko-goranska županija, u suradnji s koordinatoricom Županijskog povjerenstva Laurom Herceg, mag.educ.art.

Tom prigodom održana je županijska razina natjecanja i odabir najboljih radova po dobnim skupinama. U kategoriji ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja dodijeljene su generacijske diplome i pohvale polaznicima:

  • CPO Maestral, PPO Delfin – pohvala i tri generacijske diplome
  • CPO Maestral, PPO Belveder – pohvala
  • CPO Turnić, PPO Podmurvice – pohvala i generacijska diploma.