Obilježavanje 20 godina sportskog programa u Dječjem vrtiću Rijeka

U  ponedjeljak, 12. lipnja 2017. godine u PPO - Zamet  održana je svečanost kojom se  obilježilo 20 godina sportskog programa u DV Rijeka.

Program su obogatila djeca dječjeg zbora vrtića  "Oblačić"  sa prekrasnom izvedbom pjesme "Batina nije izašla iz raja" te djeca iz vrtića Zamet, skupina "Bombončiči" prezentacijom programa "Igrom do sporta".

Kroz vesele stihove djeca su pojasnila  "Zašto volimo sport" te uvodnom igrom loptama, opće pripremnim vježbama uz korištenje obruča, poligonom i zajedničkim štafetnim i takmičarskim  igrama s roditeljima pokazala spretnost i vještinu u svladavanju prepreka.

Tom prilikom uručene su i zahvalnice suradnicima za razvoj i unaprjeđivanje kvalitete sportskog programa te dječje diplome za uspješno svladavanje programa "Igrom do sporta". 

Svečani susret je završen sportskim pozdravom i pjesmom "Najdraža Rijeko" u čije su  se izvođenje rado uključili svi uzvanici.

Za djecu su to bili trenutci  puni doživljaja i iskustava o kojima ćemo tek razgovarati.