Pjevački zbor odgojiteljica „Duga“ upisuje nove članove

 

Poštovane/i,

obavještavamo da su u tijeku upisi u pjevački zbor odgojiteljica Dječjeg vrtića Rijeka „Duga“. Zainteresirani se mogu javiti odgojiteljici voditeljici PPO-a Đurđice Neli Dundović na broj 098/877-131.

Vokalna skupina odgojiteljica Dječjeg vrtića Rijeka započela je s radom u proljeće 2002. godine povodom održavanja stručno-znanstvenog skupa „Cjeloživotnim učenjem korak bliže djetetu“ u Rijeci. Članice vokalne skupine nastupaju na svim važnim i prigodnim nastupima koja se održavaju povodom obilježavanja značajnih manifestacija u gradu Rijeci. Repertoar vokalne skupine je raznolik jer brojem glasova ne pripada standardnim postavama ženskog zbora ili klape. Pjevaju se duhovne, klapske, kao i obrade poznatih zabavnih skladbi.

Radujemo se nastavku njegovanja pjevačke tradicije u Dječjem vrtiću Rijeka i želimo svim sadašnjim i budućim članicama vokalne skupine „Duga“ uspješan rad u pedagoškoj 2018./2019. godini.