Posjetom spisateljice Diane Rosandić u PPO-u Turnić obilježen Međunarodni dan dječje knjige

U Tjednu dobre dječje knjige, 02.04.2019., na Međunarodni dan dječje knjige, posjetila nas je hrvatska književnica i spisateljica Diana Rosandić u našem vrtiću Turnić. Djeca iz svih četiriju vrtićkih skupina i jedne jasličke prisustvovala su i aktivno sudjelovala u novom centru "Pričaonice" osmišljenom za svakodnevno pričanje priča. Spisateljica i dječja književnica ispripovijedala im je svoju autorsku bajku pod nazivom "Ćelavi jež". Djeca su bila vrlo zainteresirana te su nakon završetka poželjela razgovarati s njom, dodirnuti haljinu te na njen poziv i likovno se izraziti. Bajku je poslušalo i pet odgojiteljica te zdravstvena voditeljica. Suradnja će se nastaviti na zadovoljstvo svih, a najviše djece.