PPO Belveder - izlet u Adrenalinski park

Za prvi ovogodišnji izlet odabrali smo odlazak u Adrenalinski park u unutrašnjosti Istre (mjesto Glavani). Djeca su uživala iskušavajući staze za penjanje od užadi, ogromne mreže, skakaonicu, bager s lopticama, a s užitkom su hranili domaće životinje u ograđenom prostoru.

No ipak najveće uzbuđenje i sreću doživjeli su oni najhrabriji, „leteći“ pod punom opremom na žutom „zip line-u“ primjerenom njihovom uzrastu.

Bio je to nadasve uzbudljiv dan koji su mnogi poželjeli ponoviti, ovoga puta sa svojom obitelji.

 

La prima gita di quest' anno è stata realizzata a Glavani, nel piú bel parco dell'adrenalina in Istria. I bambini davano da mangiare alle capre, maneggiavano una grande ruspa con palline e godevano nei bellissimi percorsi acrobatici con corde, reti, travi...

I bambini piú coraggiosi hanno vissuto però un' emozione incredibile sul giallo zip line.

Con l' equipaggiamento completo "volavano" trá  gli alberi, camminavano su ponti mobili e travi alti piú di due metri.

E' stata una giornata emozionante, indimenticabile e da ripetere, forse con la propria famiglia.