PPO Belveder - Jesenska svečanost

I ove godine organizirali smo „Jesensku svečanost“ za svu djecu našeg vrtića.

Djeca su donosila različito voće u akciji „Jedno dijete, jedna voćka“ te smo već u jutarnjim satima rezali voće pripremajući voćnu salatu i slatke ražnjiće za našu jesenju tržnicu.

Uz veselu pjesmu, „krune“ na glavi i svjetleće lampione, počastili smo se krumpirićima, kokicama i voćnim desertom. Odgajatelji su za djecu pripremili i izveli kazališnu predstavu pod nazivom „Crvenkapica u jesenjoj priči“.

 

Anche quest'anno la nostra scuola dell' infanzia ha organizzato la "Festa dell'autunno".

Con il moto "Un bambino, un frutto" abbiamo raccolto tanta frutta e i bambini hanno preparato la macedonia di frutta e gli spiedini dolci per il mercato autunnale.

Muniti di corone e lanterne variopinte e musica allegra abbiamo mangiato le patatine fritte, i popcorn e le delizzie di frutta. Le educatrici hanno preparato per i bambini lo spettacolo teatrale "Cappuccetto Rosso nella storia autunnale".