PPO Đurđice – usvojen srebrni pehar u malom nogometu na županijskoj Olimpijadi

Na 17. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića grada Rijeke koji je održan 5. svibnja na stadionu Kantrida, dječaci iz skupina Loptice i Pčelice PPO-a Đurđice osvojili su 1.mjesto u malom nogometu te se tako plasirali na županijsku Olimpijadu.

17. Olimpijski festival dječjih vrtića Primorsko – goranske županije organiziran je 19. svibnja 2018. na igralištu NK Mune u Munama u organizaciji DV Matulji i Zajednice sportova PGŽ. Djevojčice i dječaci iz 15 vrtića s područja PGŽ natjecali su se u 6 disciplina: trčanje 50 m, štafeta 4x25 m, bacanje loptice u dalj, skok u dalj, mali nogomet (za dječake) i potezanje konopa (za djevojčice).

Ekipa dječaka iz PPO Đurđice osvojila je drugo mjesto u malom nogometu, a njihovi osvojeni bodovi u velikoj su mjeri utjecali na osvajanje ukupno 1. mjesta DV Rijeka na županijskoj Olimpijadi koje smo podijelili s domaćinima, DV Matulji.