PPO Zamet – Posjet Klubu umirovljenika „Zamet“

Bliže se najtopliji blagdani u godini, stoga su djeca skupine „Medvjedići“ PPO-a Zamet, njihove odgojiteljice i studentica Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, 1. prosinca 2017. godine posjetili Klub umirovljenika „Zamet“.

Cilj posjeta bili su zajedničko druženje, susreti različitih generacija i razvoj empatije djece prema osobama treće životne dobi. Pozitivno socijalno okruženje je za svakog čovjeka izuzetno važno, stoga je ovo vrijeme bilo idealno za doživjeti ovu uistinu lijepu, toplu i emotivnu priču. Uz obilje smijeha, glazbe, dramskih i govornih aktivnosti, članice Kluba dočekale su nas otvorenih ruku i punog srca. Djeca su bila oduševljena - uz pjesmu, ples, harmoniku, čašćenje i razmjenu poklona, dogovoren je uzvratni posjet na proljeće u našem vrtiću.