VAŽNA OBAVIJEST ZA RODITELJE

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas da će dana 3. rujna 2018. godine svi Podcentri predškolskog odgoja započeti s radom u novoj pedagoškoj 2018./2019. godini.

Ovim putem želimo iskazati dobrodošlicu svim roditeljima i djeci te zaželjeti uspješan početak nove pedagoške 2018./2019. godine.

Radi provođenja energetske obnove na objektima vrtića Podmurvice, Potok, Topolino, Kvarner i Veseljko molimo za razumijevanje do završetka radova koji će u pojedinim objektima potrajati i nekoliko mjeseci. Molimo Vas za posebnu pozornost u okruženju navedenih objekata, kao i za pridržavanje uputa koje ćete dobiti od djelatnika vrtića. O eventualnim promjenama u organizaciji rada bit ćete pravovremeno obaviješteni.

Radujemo se obnovi naših vrtića i preuređenju objekata koji će djeci omogućiti još ljepše okruženje te još jedanput ljubazno pozivamo na strpljenje i suradnju.

 

                                                                                              Uprava Dječjeg vrtića Rijeka