Zajedno u različitosti

                                                     

U okviru Erasmus K-1 projekta pod nazivom „Zajedno u različitosti“, pedagoginja Eliana Čavrak-Tomac i psiholog Darko Sambol iz Dječjeg vrtića Rijeka, CPO Potok, sudjelovali su na Tenerifima u edukaciji  „Soft skills, stress management, coaching, leadership, public speaking, entrepreneurship“ u periodu od 14.3.2021. do 20.3.2021. Organizator edukacije je talijanska agencija „Ella-training courses for education staff“, a sredstva su osigurana od strane Agencije za mobilnost i programe EU.

Zbog epidemioloških razloga, na edukaciji je prisustvovalo samo 5 sudionika, 3 sudionice iz Bugarske i 2 sudionika iz Hrvatske.

Uz usvajanje dragocjenih stručnih znanja i razmjenu iskustva s kolegicama iz Bugarske, boravak na Tenerifima obogatili smo brojnim kulturološkim sadržajima. Tijekom boravka na Tenerifima posjetili smo: Puerto de La Cruz, Santa Cruz de Tenerife, La Laguna, La Orotawa, Garachico i Icod de los Vinos.

Radujemo se implementaciji naučenih znanja u našoj ustanovi i šire.